3,2,1,0… START-ujemy z nowym blogiem!

4 grudnia 2020 |

Drogi Czytelniku,

Miło jest nam Ciebie gościć na blogu poświęconym tematyce samorządowej – w aspektach prawniczych. A ich w „gminie” jest przecież mnóstwo. Myślę, że każdy „Samorządowiec” przyzna nam rację, co do tego, że gminy borykają się z zagadnieniami właściwie z większości dziedzin prawa. Problemy, czy jak kto woli – zagadnienia, są w gminie przeróżne, począwszy od planowania przestrzennego, zarządzania nieruchomościami, gospodarką odpadami czy ochroną środowiska i przyrody, poprzez kwestie finansowe, pracownicze, oświatowe, a skończywszy na inwestycjach i „codziennych zakupach”, nie wyłączając sporów sądowych itd…. – można byłoby długo wymieniać. Wachlarz „gminnej” materii jest niezwykle szeroki, stąd też liczymy na to, że pomysłów na blogowe tematy nam nie zabraknie. A skoro już o tym mowa…, to wyszliśmy z założenia, że najlepszym materiałem na wpisy będą historie „z życia wzięte”, nikt przecież nie wymyśli lepszych scenariuszy niż te, które napisze samo życie – życie Samorządowca! Wciąż mowa o Samorządowcach… – faktycznie, zapewne większość tematów będzie bardziej przydatnych Urzędnikowi, natomiast postaramy się nie pomijać zupełnie naszych „Petentów” i również im dostarczać przydatnych wskazówek.

Kto dla Was pisze?

Otóż nasz zespół to w większości młode i ambitne prawniczki, z jednym (póki co) rodzynkiem na pokładzie – równie młodym i ambitnym jak nasze Panie! (nie wyłączając Perfekcyjnej (Pani) Gminy ;)). Na co dzień tworzymy zespół w ramach Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy sp. k. w Toruniu. Jeśli chcesz poznać nas bliżej kliknij TUTAJ.


Wpis nie stanowi porady ani opinii prawnej w rozumieniu przepisów prawa oraz ma charakter wyłącznie informacyjny. Stanowi wyraz poglądów jego autora na tematy prawnicze związane z treścią przepisów prawa, orzeczeń sądów, interpretacji organów państwowych i publikacji prasowych. Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy Sp.K. i autor wpisu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne skutki decyzji podejmowanych na jego podstawie.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ