Mec. Jarosław Ostrowski prelegentem konferencji BiznesTrendy2021

13 września 2021 |

Mec. Jarosław Ostrowski podczas wrześniowej konferencji BiznesTrendy 2021 wygłosi prelekcję pt. „Zarządzanie problemami prawnymi”. Opresyjne otoczenie biznesu i inflacja prawa są faktem. Każdy proces biznesowy przecina się z prawem, co realnie wpływa na jego ryzyko, koszty, płynność i efektywność. Tradycyjne doradztwo już nie wystarcza. Potrzebne jest aktywne, systemowe i kompleksowe zarządzanie sprawami oraz ryzykiem prawnym. Podczas wystąpienia mec. Ostrowski opowie jak to robić.

BiznesTrendy to jedna z największych konferencji merytorycznych w regionie. Celem konferencji jest prezentacja aktualnych trendów w działalności przedsiębiorstw i ich zastosowania w praktyce, szczególnie w zakresie wdrażania strategii biznesowych, wynikających z doświadczenia zarówno globalnych, jak i lokalnych przedsiębiorstw. Tegoroczna edycja wydarzenia poruszy kwestie nowej rzeczywistości biznesowej, wyzwań w organizacji firmy oraz trendów w biznesie na przykładzie doświadczeń konkretnych marek. Na scenie BiznesTrendy 2021 wystąpią eksperci ze świata nauki i biznesu, którzy podsumują ostatnie miesiące oraz postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak dostosować działalność do nowych realiów rynkowych.

BiznesTrendy 2021 odbędą się 23 września 2021 r. (czwartek) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Wstęp na tegoroczną edycję konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Konferencję poprowadzi Maciej Orłoś. W programie m.in.:

  • Jacek Kotarbiński „Marka 5.0 – trendy w biznesie XXI wieku czy 21 roku?”,
  • Marta Marczak „Jak budować marki w nieustająco zmieniającej się rzeczywistości?”,
  • Jarosław Ostrowski „Zarządzanie problemami prawnymi”,
  • Tomasz Kruszewski „Przełomowa technologia i bydgoski startup, czyli jak budować globalną markę”,
  • Krzysztof Marzec „Trendy prosto z Google: co nas czeka w marketingu i biznesie w sieci”,
  • Szymon Zdrojewski „Transformacja cyfrowa firm produkcyjnych oparta o Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT)”.

Więcej informacji i rejestracja na: https://www.biznestrendy.pl/


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ